Specjalizujemy się w realizacji druków o wysokim stopniu trudności

Drukujemy na papierach i kartonach w gramaturach 50 – 450 g/m2 oraz papierach: samoprzylepnym, etykietowym, samokopiującym. Realizujemy projekty graficzne wykonane w przestrzeni barwnej CMYK oraz dowolnych kolorach PANTONE, fluorescencyjnych i metalicznych.

Dodatkowo wykonujemy foliowanie oraz lakierowanie UV, również wybiórcze. Wykonujemy oprawy proste i złożone, broszur i książek oraz falcowanie, bigowanie, sztancowanie, klejenie, oprawy w spiralę, listwowanie.

TRANSPORT na terenie Warszawy i okolic GRATIS.

01 DRUK CYFROWY i OFFSETOWY

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku offsetowym i cyfrowym arkuszowym. Zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło nam w sposób znaczący podnieść jakość wykonywanej usługi jak również zmniejszyć cenę produktu. Technologia CTP (Computer-to-plate) znacznie skróciła czas potrzebny na proces druku.
Drukujemy na wysokiej jakości surowcach o gramaturze od 70 gsm do 450 gsm w formatach od B3 do B1.

Nad każdym zleceniem czuwa zespół specjalistów, aby w pełni zadowolić naszego Klienta. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  02 INTROLIGATORNIA

  Dodatkowo posiadamy własną introligatornię dzięki czemu możemy podjąć się każdego zlecenia i wykonać je w krótkim czasie i we własnym zakresie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty zarówno pod względem druku jak i wykończeniem gotowych prac.

  Oferujemy Państwu szeroki zakres usług introligatorskich:

  • produkcję opakowań i pudełek
  • sztancowanie
  • lakierowanie UV
  • foliowanie
  • bigowanie
  • wycinanie registrów
  • krojenie, perforacja, wiercenie otworów
  • klejenie opakowań tekturowych

   03 TRANSPORT

   Zapewniamy dostarczenie Państwu wydrukowanych materiałów w dowolne miejsce. Fachowe pakowane i transportowanie prac zapobiega ich uszkodzeniu w czasie transportu jak i późniejszego składowania.

   Dla klientów naszej drukarni transport na terenie Warszawy i okolic GRATIS.

    Chcesz mieć najwyższej jakości wydruki?