Szanowni Państwo,

Ton Print to rzetelna drukarnia offsetowo-cyfrowa, działamy w branży poligraficznej od 1999 r. Kolejne lata to rozwój i ugruntowanie pozycji na rynku. 20-letnie doświadczenie pozwoliło naszej firmie poznać oczekiwania Klientów oraz w pełni się do nich dostosować. Na każdym etapie współpracy pomagamy i doradzamy, mając na uwadze najwyższą jakość zamawianych prac. Zakres naszych prac to niemalże wszystko, co można wydrukować technika offsetowa oraz cyfrowa, m.in: ulotki, foldery, broszury, biuwary, kalendarze, katalogi, opakowania, wobblery, naklejki, książki itp. Wykonujemy prace wymagające dalszej obróbki, m.in.: uszlachetnienia materiałów, oprawy (zeszytowa, klejona i twarda).

Zamówienie dostarczymy pod wskazany adres. Chcąc zaoszczędzić Państwa czas, oferujemy usługę konfekcjonowania oraz bezpośredniej dystrybucji.

Nad każdym zleceniem czuwa zespół specjalistów, aby w pełni spełnić wymogi naszego Klienta.

Pracujemy zarówno dla Agencji Reklamowych, jak i dla Klientów bezpośrednich. Do grona naszych odbiorców należą zarówno korporacje, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa z wielu branż.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość druku, surowców i oprawy.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.