Wizytówki? Lubimy drukować niestandardowe projekty!

Wizytówki mają za sobą bardzo długą historię. Po raz pierwszy pojawiły Chinach już w XV w. Chińscy urzędnicy mieli obowiązek posiadania swoich wizytówek – i to nie byle jakich. Były one drukowane na specjalnym papierze czerpanym. Ne niej były podane następujące informacje: imię, nazwisko i funkcja, jaką jej posiadacz pełnił. A to jeszcze nie koniec. We Francji, za czasów panowania Ludwika XIV, cieszyły się dużą popularnością. W Niemczech – pojawiły się one pod koniec XVIII w. W Rosji pojawiły się za panowania Katarzyny II.

Wizytówki to typowy przykład druku akcydensowego a przecież trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie biznesu bez wydruków akcydensowych. To wciąż podstawowe nośniki reklamy i promocji wizerunku marki, powszechnie wykorzystywane przy przeróżnych okazjach. Pamiętajmy, że pomimo rozwoju Internetu i możliwości przeniesienia relacji z klientem niemal w 100% do świata wirtualnego, nadal potrzebujemy elementów, które wpływają na profesjonalny odbiór przedsiębiorstwa. To zadanie właśnie dla wydruków akcydensowych i przede wszystkim wizytówek.

preview-1AS

Jednostronne, dwustronne, składane?

Wizytówki drukujemy na papierach matowych jak i powlekanych – gramatura to 250 do 350 gsm. Sam zdecyduj, jaką chcesz mieć wizytówkę. Możliwe jest również drukowanie na papierach ozdobnych jak i ekologicznych.

Zaszalej z kolorem!

Kolorystyka różnorodna – od 1 kolorowych do drukowanych w CMYK, oraz PANTONE .

Coś ekstra?

Pamiętaj, że twoje wizytówki mogą być również uszlachetnione. W zależności od wyboru:

lakier UV,
folia matowa
folia błyszcząca
lakier UV punktowy itp.

Dlaczego my?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i wykwalifikowaną kadrę specjalistów druku, uszlachetniania i oprawy. Drukujemy na wysokiej jakości urządzeniach wykorzystując najlepsze surowce do produkcji.

Gwarantujemy:

  • wysoką jakość wytwarzanych produktów,
  • konkurencyjne ceny,
  • dotrzymywanie terminów realizacji.
  • kompleksową realizację twojego zlecenia.

 

Nasz priorytet to wytwarzanie produktów najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie.
Gotowe produkty dostarczymy na terenie całego kraju w jedno miejsce GRATIS.

04 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TON Print

+48 7 8888 2 880

Drukarnia TON PRINT
ul. Bagnista 25
05-800 Pruszków

ul. Marszałkowska 83 lok 1

BIURO@TONPRINT.PL