Technologia offsetowa daje nam możliwość najwyższej jakości druku, zarówno w kwestii odwzorowania kolorów drukowanego projektu, jak również zachowania wysokiej rozdzielczości, co pozwala na przeniesienie najmniejszych szczegółów na wydruk, zaprojektowanych przez grafika.

Maksymalny format wydruku to B1

Druk offsetowy jest techniką tzw. druku płaskiego, co oznacza, iż poszczególne elementy matrycy drukarki offsetowej znajdują się na jednakowym poziomie. Druk ten wykorzystuje zjawisko wzajemnego odpychania się czynników niedrukujących i drukujących. Za pomocą tej technologii możliwe jest realizowanie wydruków względnie tanio i szybko. Szczególnie ma to zastosowanie w przypadku dużej ilości odbitek.

Druk offsetowy pozwala uzyskiwać również szybkie i tanie realizacje na bardzo różnorodnych materiałach, w tym papierach powlekanych, offsetowych czy kartonach o dużej gramaturze. Proces drukowania offsetowego polega na umieszczeniu w cylindrze formowym formy drukowej. Następnie przy pomocy obciągu gumowego, farba z formy przenoszona jest na podłoże. Docisk stalowego cylindra pozwala wspomóc cały zabieg, utrwalając nadruk.

Nadruki wykonane tą techniką są wyjątkowo dokładne. Jest to rewelacyjne rozwiązanie wykorzystywane do druku plakatów i katalogów, ulotek, książek w oprawie twardej i miękkiej PUR, map i innych wielobarwnych materiałów drukowanych.

Zalety druku offsetowego:

  • jest jedną z najbardziej korzystnych finansowo metod druku w przypadku dużych nakładów, dlatego doskonale sprawdza się podczas wydruku materiałów promocyjnych,
  • wysoka jakość – wyrazistość druku, ostrość odbitki i dokładne odwzorowanie kolorów oraz detali,
  • wysoka trwałość druku, zadrukowany papier może zostać poddany uszlachetnianiu,
  • możliwość wydruku wielu kolorów (podstawowych cmyk i dodatkowych pantone),
  • możliwość zastosowania wielu rodzajów materiałów, które mogą zostać zadrukowane.


Dlaczego warto wybrać naszą drukarnię offsetową?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, drukujemy od 1999 roku. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, oraz nowoczesny park maszynowy, to połączenie pozwala nam na druk i oprawę wymagających projektów. Zapewniamy:

  • wysoką jakość surowców, druku i oprawy,
  • konkurencyjne ceny,
  • dotrzymywanie terminów realizacji,
  • kompleksową realizację twojego zlecenia.


Nasz priorytet to wytwarzanie produktów najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie.
Gotowe produkty dostarczymy na terenie całego kraju w jedno miejsce GRATIS.

04 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Drukarnia offsetowa Warszawa

+48 22 758 10 32

Drukarnia TON PRINT
ul. Bagnista 25
05-800 Pruszków

Warszawa, ul. Marszałkowska 83 lok 1

BIURO@TONPRINT.PL
SHARE ARTICLE SHARE